Для Вас, батьки

Про проведення профілактичного огляду учнів 2012 році

Н А К А З

по Городоцькій гімназії

від 15 травня 2012 року                                                               № 70

Про проведення профілактичного огляду учнів

Городоцької гімназії у 2012 році.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від  08.12.2009 року №318  «Про затвердження Порядку здійснення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів» наказу МОЗ України від 16.08.2010 року № 682 «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів», наказу відділу освіти Городоцької райдержадміністрації від 07.05.2012 року № 97  «Про проведення профілактичних оглядів учнів навчальних закладів Городоцького району у 2012 році», з метою збереження та поліпшення здоров′я школярів.

Н А К А З У Ю :

1.     Організувати проведення обов’язкового профілактичного огляду учнів гімназії з обов’язковою присутністю батьків на базі ЦРЛ з

21 червня по 27 червня 2012 року.

2.     Класним керівникам забезпечити явку школярів разом з батьками для проходження медичного огляду.

3.     Медичній сестрі Гуцал І.А. до початку огляду надати в Городоцьку дитячу консультацію списки учнів гімназії, які підлягають медичному огляду, завірені директором.

4.     Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор гімназії                                                      С. Станиця