СТОП-булінг

Стоп булінг

27 вересня у Городоцькому ліцеї № 1 розпочався тиждень протидії булінгу «Стоп булінг». Саме сьогодні були проведені уроки-квести, які підготували та провели учасники Городоцького осередку «ХОМА». Ці просвітницькі заходи спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування). Учні дізналися,що таке булінг, почули інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися  відрізняти булінг від звичайного конфлікту.

Також до нас завітали представники районного управління національної поліції у Хмельницькій області,які із задоволенням відвідали наші пізнавальні уроки та розповіли дітям про правопорушення і міри покарання, після чого ліцеїсти ознайомилися із видами поліцейського захисту :бронежилети,каски,щити,зброя – справили на дітей неабиякі враження, усі бажаючі могли побачити як обладнаний спецтранспорт поліцейських.

Наш ліцей долучається до всеукраїнської акції «Стоп булінг», спрямованої на захист прав дитини. Кожен повинен почувати себе захищеним. Треба поважати свої права, права іншого і вчитися співіснувати разом.

Бути гарною людиною – це добра звичка. І прищеплювати її треба змалечку.

243341941 533099547810860 1888093196808959711 n - Стоп булінг
fb img 1632757307188 - Стоп булінг