Для Вас, батьки

Як захистити свій акаунт від зламу

На сьогодні багато користувачів стикалися з крадіжкою акаунтів електронної пошти. Щоб захистити клієнтів Hotmail, компанія Microsoft пропонує багато способів та інструментів. Серед них – одноразові коди, верифікація відправників, захищені SSL-сесії та багато іншого. Також компанія Microsoft продовжує вистежувати кіберзлочинців і виявляти ботнети, які щодня відправляють мільярди спам-повідомлень.

Розробники Hotmail контролюють такі підозрілі дії (наприклад, надсилання великої кількості електронної пошти, що вважається спамом) і повідомляють клієнтів про подібні проблеми. З урахуванням того, що в поштовій службі Hotmail зареєстровано більше 1 млрд. поштових акаунтів, з такою проблемою корпорація зустрічається досить часто.

Якщо обліковий запис був зламаний або використаний для розсилки спаму, захистити себе можна наступним чином:

  • Під час авторизації користувача, акаунт якого підозрюють у розсиланні спаму, система запропонує пройти кілька кроків для перевірки його особистості. Зокрема, вбудована система захисту Hotmail попросить змінити пароль і двічі перевірить інформацію, щоб гарантувати, що її не змінили без відома клієнта. Використання номера телефону і додаткової адреси електронної пошти ускладнить доступ зловмисників до облікових записів клієнтів і полегшить відновлення, якщо акаунт все-таки зламали.
  • Якщо користувачі отримують доступ до Hotmail, використовуючи Outlook, Windows Live Mail або мобільний телефон, і бачить помилку пароля або логіну, то перевірити акаунт на сайті www.hotmail.com і запустити відновлення облікового запису за допомогою майстра.

Якщо обліковий запис клієнта все ж таки було зламано, то більшість людей зможуть повернути свій аккаунт через кілька хвилин. Для цього необхідно відповісти на кілька запитань або використовувати альтернативну адресу електронної пошти. Крім того, отримати допомогу з відновлення облікового запису можна на цій сторінці.

Найчастіше клієнти стикаються з вірусом, який записує натиснення клавіш і краде пароль.

Клієнти можуть убезпечити себе, регулярно перевіряючи оновлення для антивірусу, а під час використання чужого комп’ютера – користуватися одноразовими кодами.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button