Для Вас, батьки

Звернення до батьків

Головне управління МНС України в Хмельницькій області, обласне управління освіти та науки облдержадміністрації стурбовані станом, що склався з пожежами та загибеллю людей на них.

Найстрашніше те, що на пожежах гинуть діти. За статистикою, в нашій країні щодня нещасні випадки призводять до загибелі 4 дітей, щотижня – цілого класу школярів і щороку – майже двох тисяч юних громадян!
Легковажне поводження малечі з вогнем, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!
Не допускайте дитячих пустощів з вогнем !
Зберігайте сірники та легкозаймисті матеріали в недоступних для дітей місцях.

Не дозволяйте дітям:
  • розпалювати багаття, газові плити, вмикати електричні і нагрівальні прилади;
  • не забувайте, виходячи з дому, перевірити, чи не залишені вами сірники в доступних для дітей місцях.
  • Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Це варто зусиль!

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам’ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!