Ми вдячні Вам

Екскурсія в м. Умань Черкаської області

13 жовтня 2012 року учителі Городоцької гімназії побували на екскурсії в м. Умань Черкаської області.

Багаті на історичні події, знамениті постаті ці історичні місця, пов’язані з іменами Івана Гонти, Миколи Залізняка, Тараса Шевченка…

Перлиною цього мальовничого краю є всесвітньо відомий парк «Софіївка», справжнє рукотворне диво, гімн коханню гречанки Софії та графа Станіслава Потоцького.

37244057 - Екскурсія в м. Умань Черкаської області

Милували око віковічні дерева, різнобарвні квіти, декоративні рослини, завезені з різних куточків світу. Чудернацькі фонтани вражали своєю неповторністю. Кожен екскурсант на мить став дитиною, зайшовши у грот «бажань». Бо і доросла людина повинна завжди мати мрію.

21683995 - Екскурсія в м. Умань Черкаської області

Неперевершеним дивом для нас було і лазерне шоу фонтанів у Вінниці. На фоні зоряного неба на водяному екрані вимальовувалися герої казкових мультфільмів.

Музика створювала романтичний настрій для кожного, хто прийшов помилуватися кольоровим калейдоскопом фонтанів.

39471251 - Екскурсія в м. Умань Черкаської області

Торкнутися душею, зрозуміти і розумом, і серцем цих чудес України ми мали змогу завдяки нашому землякові, відомій в Україні людині, засновнику мережі гіпермаркетів «Епіцентр К» Олександру Володимировичу Герезі.

26308906 - Екскурсія в м. Умань Черкаської області

Від імені педагогічного колективу Городоцької гімназії хочемо щиро подякувати цій добрій людині, яка переймається проблемами освітян. Зичимо Олександру Володимировичу міцного здоров’я, невичерпної енергії.  Нехай добрі справи повернуться Вам сторицею.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button