Ми вдячні Вам

Подяка директору МПП «Полімер» Вовнянку І.Й.

Зараз важко уявити сучасне шкільне життя без стендів. Адже стенди є обов’язковим атрибутом будь-якої школи. Вони інформують і містять корисну інформацію, надихають, навчають, роблять шкільний коридор більш затишним і цікавим. Стенди нашої гімназії вже давно були зношеними і потребували заміни новими. Не маючи змоги придбати нові стенди за власний кошт, ми звернулись по допомогу до директора МПП «Полімер» Вовнянка І.Й. Наше прохання не залишилося без уваги. І сьогодні вся корисна інформація для гімназистів розміщена на нових сучасних стендах.

Адміністрація Городоцької гімназії, педагогічний та учнівський колектив щиро дякують директору МПП «Полімер» Вовнянку Івану Йосиповичу за допомогу у придбанні стендів для гімназії. Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Украіні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Ще раз дякуємо Вам. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.