Головна , Наша гордість , Наші досягнення , Футбольна команда гімназії – володарі кубка «Міського голови»

Футбольна команда гімназії – володарі кубка «Міського голови»

З 13 по 15 вересня на міському стадіоні «Цукровик» проходили змагання з футболу на приз «Міського голови» серед школярів міста.

13 вересня наші футболісти здобули переконливу перемогу над ЗОШ ПМН 5:1. Голи забивали – Ярема Дмитро – 4, Лясковський Михайло – 1.

14 вересня наші хлопці  перемогли команду ЗОШ №4 з рахунком 4:1.

Голи забивали –  Пристач Артем, Ярема Дмитро, Буцький Максим, Корчак Олександр. Останній ігровий день був найвідповідальніший. Гра з командою ЗОШ №2 вирішувала, хто стане володарем кубка. Наша команда ще в першому таймі залишилася в меншості, був вилучений Пристач Артем. Під час гри ми програвали 2:1. Але, зібравшись силами, показали справжній бійцівський характер і перемогли з рахунком 4:2. Голи забивали: Вербановський Андрій – 2, Ярема Дмитро, Лясковський Михайло. Наші футболісти в черговий раз довели, що ми є найкращі в місті і серед шкіл і славні спортивні традиції продовжуються. Міський центр «Спорт для всіх» нагородив команду кубком, медалями, футбольним м’ячем та спортивною формою.

Вчитель фізичної культури – Вірик А.К.