«Книгоманія -2020»

4 березня у приміщенні районної бібліотеки відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання « Книгоманія – 2020» . Мета конкурсу:   популяризація  культури читання серед дітей, виховання успішних молодих людей з розвинутими комунікативними навичками, критичним мисленням, соціалізованих та самореалізованих  завдяки читанню.

Гідно представили Городоцький ліцей №1 читачі нашої шкільної бібліотеки  – учениця 6-в класу Баран Вікторія та учень 7-а класу Москалюк Сергій.

zobrazhennya viber 2020 03 05 10 59 46 - «Книгоманія -2020»

Перед учасниками ставилось багато  завдань. Для участі в конкурсі вони повинні були прочитати не менше  восьми книг, що не входять до програми української та зарубіжної літератури,  та  описати ці книги у своїх читацьких щоденниках.

zobrazhennya viber 2020 03 05 10 59 461 - «Книгоманія -2020»

Під час проведення конкурсу « Книгоманія – 2020» усі учасники презентували свої улюблені книги, відповідали на запитання вікторини, виконували творчі завдання, розв’язували кросворди, описували бібліотеку майбутнього.

Ліцеїсти стали призерами конкурсу у номінаціях « Найкращий читацький щоденник» ( Москалюк  Сергій) та « Найкращий читач – ерудит»( Баран Вікторія).