Переможці МАНПереможці олімпіадУчасники та переможці конкурсів

День науки

14 травня у Городоцькому ліцеї №1 було проведено свято «Від мудрих дітей – до мудрих людей». На святі було відзначено учнів, які отримали призові місця в обласній інтернет -олімпіаді з математики та в обласному Всеукраїнському конкурсі- захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. На святі було відзначено таких учнів: -Куксу Юлію, Косар Софію,- Бігняка Назарія, -Сокальську Катерину, -Гзулю Єлізавету,- Войткову Аллу.

Також було вручено подяки батькам , які своєю турботою та допомогою перетворюють наш заклад на неповторну казкову країну:Косар Олена Вікторівна та Віктор Віталійович;Кукса Інна Вікторівна та Олексій Юрійович;Сокальська Наталія Борисівна та Олег Леонідович;Гзуля Валентина Вікторівна;Войткова Ірина Болеславівна таМаксим Іванович;Бігняк Тетяна Василівна та Євген Михайлович.За кропітку роботу, за високий педагогічний талант подяки отримали вчителі:Станиця Світлана Василівна;Роженко Людмила Михайлівна;Оцишена Оксана Петрівна;Ющишина Неоніла Вікторівна.

Нехай сторицею повертається Вам добро. Бажаємо щастя, міцного здоров’я, радості від дітей.
dsc09329 - День науки
dsc09306 - День науки