Оголошення
Bez nazvanyya - Кращі з кращих

Кращі з кращих

Бас Рената

DSC 0423 - Кращі з кращих

2018-2019 н.р. призер (ІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів–членів МАН України (вч. Коваленко О.В.)

2018-2019 н.р. учасниця ІІ етапу  конкурсу програми FLEX.

Огороднік Дмитро

DSC 0425 - Кращі з кращих

2017-2018 н.р. призер (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

(вч. Моря Д.С.)

2018-2019 н.р. призер (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики                  (вч. Марчак З.Д.)

2018-2019 н.р. призер (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики      (вч. Ясінська Ю.О.)

2018-2019 н.р. призер (ІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнського турніру юних істориків

  (вч. Ющишина Н.В.)

Вишневська Віталія

DSC 0436 - Кращі з кращих

 

2018-2019 н.р. призер (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури  (вч. Цибуленко Л.В.)

2018-2019 н.р. призер (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з у біології                 (вч. Гаврищук А.Д.)

Татарчук Ірина

DSC 0430 - Кращі з кращих

2017-2018 н.р. призер (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії                 (вч. Ющишина Н.В.)

2017-2018 н.р. переможець (І місце) ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії і призер (ІІІ місце) у ІV  етапі Всеукраїнської олімпіади (вч. Новікова О.Г.)

2018-2019 н.р. переможець  (І місце) ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії                 (вч. Ющишина Н.В.)

2018-2019 н.р. призер (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії                   (вч. Новікова О.Г.)

2018-2019 н.р. призер (ІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів–членів МАН України (вч. Цибуленко Л.В.)

Белкот Вікторія

DSC 0407 - Кращі з кращих

2018-2019 н.р. призер (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології                (вч. Гаврищук А.Д.)

2018-2019 н.р. призер (ІІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів–членів МАН України (вч. Оцишена О.П.)

Олійник Олексій

DSC 0428 - Кращі з кращих

2018-2019 н.р. призер (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови   (вч. Ярчак Л.К.)

 

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

twenty − 2 =

x

Прочитайте також

zobrazhennya viber 2019 06 08 18 24 29 - «Джура - 2019»

«Джура – 2019»

7 – 8 червня у с.Кузьмин проходив районний етап дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва ...