Переможці МАН

Підсумки конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН 2020

Обдаровані діти – майбутнє нації, інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її світовий авторитет. Участь у конкурсі – це спосіб продемонструвати учнями  свої знання.

Метою проведення конкурсу було виявлення, розвиток і підтримка талановитої учнівської молоді, формування наукової зміни та сприяння професійному самовизначенню дітей і учнівської молоді. Учасниками обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт були такі учні: Татарчук Ірина (11 кл.)-керівник Цибуленко Л.В.; Шимкова Ангеліна (11 кл.) – керівник Оцишена О.П.; Войткова Алла (9кл.) – керівник Гаврищук А.Д.; Гнап Емілія (9 кл.) – керівник Роженко Л.М.; Зборовський Владислав (10 кл.) – керівник Ясінська Ю.О.

zobrazhennya viber 2020 02 18 11 32 42 - Підсумки конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН 2020

Юні дослідники  Городоцького ліцею№1 мали гарну нагоду представити результати власної наукової діяльності, отримати цінні рекомендації та настанови від авторитетного журі, набути неоціненного досвіду й знайти нових друзів-однодумців.

zobrazhennya viber 2020 02 18 11 32 411 - Підсумки конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН 2020

Фактично кожен виступ супроводжувався презентаційними матеріалом, який підготували юні науковці. Після виступу кожен доповідач давав відповіді на запитання своїх колег, щодо  проведеного наукового дослідження.

Журі конкурсу оцінювали захист науково-дослідницьких робіт за факторами: аргументованість вибору теми дослідження; чіткість і логічність, послідовність і грамотність викладення матеріалу; кваліфіковане ведення дискусії (вичерпність відповідей і змістовність заданих запитань); культура мовлення, вільне володіння матеріалом.

zobrazhennya viber 2020 02 18 11 32 40 - Підсумки конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН 2020

Також учасники конкурсу виконували контрольну роботу з предмету, який був визначений профільним у відповідній секції. Конкурс показав високий рівень підготовки юних дослідників, які продемонстрували наступні результати:

Татарчук Ірина – ІІ місце в секції «Українська мова» з науковим дослідженням «О.Незабужко. Гендерна політика» (кер. Цибуленко Л.В.);

Шимкова Ангеліна – ІІІ місце в секції «Українська література» з науковим дослідженням «Релігійні тропи у творчості Валерія Шевчука» (кер. Оцишена О.П.)

Войткова Алла – ІІІ місце в секції «Біологія людини» з науковим дослідженням «Вплив навушників на слуховий апарат дитини» (кер. Гаврищук А.Д.)

Гнап Емілія – ІІІ місце в секції «Математика» з науковим дослідженням «Застосування принципу Діріхле для розв’язування задач» (кер. Роженко Л.М.)

Зборовський Владислав – учасник в секції «Комп’ютерні системи та мережі» з науковим дослідженням «Розробка ІДА. Робота на платформі ардоїну» (кер. Ясінська Ю.О.)

Конкурс став яскравим свідченням того, що наша обдарована молодь готова до нових досягнень  та перемог.

zobrazhennya viber 2020 02 18 11 32 421 - Підсумки конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН 2020

Найщиріші вітання призерам та учасникам  обласного етапу конкурсу, їх батькам та науковим керівникам. Нових творчих звитяг юним дослідникам!