Головна , Наша гордість , Наші досягнення , Районні змагання військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Районні змагання військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

З 29 по 30 травня 2017 року у селі Кузьмин проходили районні змагання військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Участь у якій також прийняли учні нашої гімназії – рій «Месники»,  до складу якої увійшли учні 4(8)А класу.

Змагання проходили  у декілька  етапів, у кожному з них наші учні показали одні з найкращих результатів. Зокрема: 1 місце у виді «Стрільба» – Коріньовська Аксенія,

2 місце у виді «Впоряд» – ройовий Мазурович Владислав,  2 місце у конкурсі «Відун» – Бас Рената та Кішик Ілона.

За загальною кількість балів рій «Месники» виявився на 3 місці районних змагань. За це діти були нагороджені Грамотою відділу освіти та цінним подарунком (туристична палатка) від представників ГО «За конкретні справи».

Дякуємо усім, хто нас підтримував. А також нашим наставникам: Вірику А.К., Коваленко О.В. та Марчаку О.С.  Гарних вам канікул!

Учні 4(8)А класу