Головна , Наша гордість , Наші досягнення , Спорт , День фізичної культури та спорту 2015

День фізичної культури та спорту 2015

11 вересня в гімназії вже традиційно відбувся День фізичної культури та спорту. Це завжди веселе та активне свято, яке дуже подобається всім школярам.

DSC_0072

Все почалось о 8:10 з ранкової гімнастики. Усі гімназисти організовано та дисципліновано вийшли на спортивний майданчик, де разом з вчителями виконували зарядку.

DSC_0050

Як завжди, усім дуже сподобалась ранкова гімнастика, адже там всі набралися сил на весь день.

DSC_0007

Протягом дня під час перерв проводились різноманітні змагання та конкурси. Молодші школярі змагались в цікавих естафетах. Для старших школярів були організовані змагання з силових вправ.

Серед молодших школярів найактивнішими виявились учні 2(6)-А, 3(7)-А та 4(8)-А класів. Учні 1(5)-х класів брали участь у змаганнях «Веселі старти».

новый коллаж

Проте, переможцями конкурсів стали:

Дартс – Олійник Олексій 2(6)-А клас

Боулінг – Михайлова Дарина 2(6)-А клас

Жонглювання м’ячем – Спажук Максим 4(8)-А клас

Стрибок у довжину з місця – Гурняк Ростислав 4(8)-А клас

Стрибки на скакалці на швидкість – Боднар Олександра 3(7)-Б клас

Підтягування на перекладині – Ципляк Ярослав 5(9)-В клас

Згинання та розгинання рук в упорі на паралельних брусах – Ципляк Ярослав 5(9)-В клас

На коридорах школи можна було прочитати багато гарних висловів про цінність здоров’я та й навіть спортивний гороскоп.

DSC02406

Усі учні залишились задоволеними проведеним святом. Адже заняття фізичною культурою гарантують міцне здоров’я та заряд позитивних емоцій.