Головна , Наша гордість , Наші досягнення , Спортивний калейдоскоп

Спортивний калейдоскоп

Триває районна Спартакіада серед шкіл району. Збірна команді семикласників виборола І місце у змаганнях за програмою «Старти надій». Команда буде захищати честь району на обласних змаганнях 17 – 18 травня у місті Дунаївці.

2 травня проходили змагання з легкої атлетики серед школярів району. Учні Городоцької гімназії зайняли перші та призові місця в особистому заліку та перше загальнокомандне місце. У збірну району, яка складається з 10 учасників потрапили 6 гімназистів. Вони будуть захищати честь району 7 – 8 травня на обласних змаганнях у м.Хмельницький.

Таких гарних результатів учні змогли досягти завдяки наполегливій праці нашого наставника та тренера Вірика Андрія Костянтиновича.

Палецька Анастасія, учениця 3(7)В класу