Учасники та переможці конкурсів

Моя Україно!

Підведені підсумки і визначено переможців і призерів обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

Наказ Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації від 19.10.2021 № 399-од «Про підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

• В номінації «Побутові або жанрові фотографії»: диплом І-го ступеня ЯКУБКО Кіра, учениця Городоцького ліцею №1 Городоцької міської територіальної громади;
  • В номінації «Архітектура»: диплом ІІ-го ступеня ЯКИМЕЦЬ Анастасія, учениця Городоцького ліцею №1 Городоцької міської територіальної громади.

Ми щиро вітаємо учениць нашого закладу і бажаємо в подальшому досягати нових висот та результатів.