Випускний 11- А клас

У житті людини є декілька важливих етапів. Навчання в школі – один із них. Роки минули, ми виросли, і невпинно наближається той самий день прощання зі школою, прощання з вчителями, які вклали у кожного з нас часточку свого серця.

11506270

Радісно нам розправляти крила у невідану даль, але боляче залишати рідні місця, де пролетіло щире спілкування, казково – незвіданий світ пізнання.

17766448

Особливо запам’яталась кожна мить у випускному класі: вечори, святкування, походи, поїздки, які нас дуже здружили. Ми стали однією сім’єю.

61346571

Усі учні нашого класу щиро вдячні класному керівникові – Голотовій Ларисі Володимирівні та всім нашим вчителям.

03597362

Від нас низький Вам уклін.

Знання, витримку, успіх, уміння, культуру поведінки, чесність, чемність, справедливість – ці якості допомогла знайти кожному з нас наша школа, наші вчителі. Ми завжди будемо керуватися Вашими уроками мудрості.

Ми будемо сумувати за своєю рідною школою, адже шкільні роки не мають вороття.

Про автора

Короташ Вікторія