Наша гордістьПереможці олімпіад

Віват переможцям обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

????23 травня, у День Героїв України символічно отримали дипломи й сертифікати понад 200 олімпійських учнів-героїв Хмельниччини. І, звичайно, серед них наші 6 обдарувань Городоцького ліцею #1 Городоцького міської ради відзначені дипломами І і ІІ ступенів та обласною премією:1 місце????Наталія Боднарчук, учениця 9 класу, керівник Світлана Станиця ( математика);ІІ місце????Єлизавета Попович, учениця 9 класу, керівник Маріанна Швець (історія);Анастасія Брила, учениця 8 класу, керівник Алла Гаврищук ( біологія);Софія Косар, учениця 11 класу, керівник Людмила Роженко ( математика);Назарій Хащевич, учень 11 класу, керівник Неля Сіра (технології, трудове навчання);Вероніка Маланюк, учениця 11 класу, керівник Жанна Максимова (історія)Наші інтелектуали своїми навчальними перемогами доводять спільну міцність і бажання будувати країну майбутнього – сучасну й технологічну, успішну й незалежну, вільну й щасливу! ????????Шановні учні! Ви НАША ГОРДІСТЬ! Ми пишаємося вами! Ви СПРАВЖНІ ВЗІРЦІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ЗМІНИ!Щиросердна й величезна подяка ПЕДАГОГАМ-НАСТАВНИКАМ за самовіддане служіння освіті !

img b6bbb82170ca2de95905f66536b324f0 v 1400x1047 - Віват переможцям обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!