Наша гордість

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”)

zobrazhennya viber 2019 06 08 18 24 29 — kopyya - Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

П’ять днів запеклої боротьби позаду. З 15 по 19 червня 2020 року Департаментом освіти і науки разом з Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді було проведено обласний онлайн-конкурс «Кращий рій» для учнівської молоді середньої та старшої вікових груп.

Конкурс проводився не тільки з метою популяризації Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), яка є засобом громадянської освіти, але й для підведення підсумків діяльності роїв закладів освіти області у 2019/2020 навчальному році та виявлення кращих роїв.

kzycxgeraug - Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Для участі у Конкурсі від кожної адміністративно-територіальної одиниці могло взяти участь три рої. Склад рою – три особи незалежно від статі. До складу рою обов’язково включалися ройовий або його заступник.

zobrazhennya viber 2019 06 08 18 39 00 - Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Городоцький ліцей № 1 у конкурсі представляли рій «Месники».

Учасники змагалися у старшій віковій групі(14-17 років)

Склад рою : Бас Рената, Кішик Ілона та Болотюх Дмитро, учні 11-А класу.

Програма Конкурсу, який проводився у дистанційній формі з використанням сучасних освітніх технологій і ресурсів, складалася з 4 вікторин та квесту:

• вікторина “Гра “Джура”;

• вікторина “Рятівник”;

• вікторина “Відун”;

• вікторини “Козацька зброя” та “Сучасне озброєння ЗСУ”;

• квест – інтелектуальна командна гра з військово-спортивними та туристсько-краєзнавчими елементами.

У вікторину “Гра “Джура” були включені запитання про історію гри, запитання на знання Типових правил та умов організації проведення таборувань та Типових правил та умов проведення змагань і конкурсів під час шкільного, І, ІІ та ІІІ (Всеукраїнського) етапів гри.

zobrazhennya viber 2019 06 08 18 38 19 - Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Тематика вікторин “Рятівник”, як складова медично-рятувального комплексу “козацька безпека”, включала питання надання домедичної допомоги та елементів рятувальних робіт, зокрема, з тактичної медицини для старшої вікової групи.

zobrazhennya viber 2019 06 08 19 30 26 - Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Вікторина “Відун” – це інтелектуальні змагання на знання з історії України, зокрема доби козаччини, українських військових формувань різних епох, сучасних збройних сил України.

zobrazhennya viber 2019 06 08 18 40 05 - Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Вікторини “Козацька зброя” та “Сучасне озброєння ЗСУ” – складалися з питань на знання козацької зброї та сучасного озброєння.

zobrazhennya viber 2019 06 08 18 40 00 - Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

В останній день Конкурсу проходив квест, завдання якого виконував весь рій, здійснюючи комунікацію між собою за допомогою телефонного зв’язку, Viber, Zoom, Meet, Hangouts та ін.

У Конкурсі “Кращий рій” взяли участь 48 роїв старшої вікової групи, 144 учасники.

zobrazhennya viber 2019 06 08 18 27 42 — kopyya - Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Результат рою в кожній вікторині визначався сумою балів, набраних учасниками рою. У квесті найкращий результат визначався за найшвидше виконане завдання.

Переможці в загальному заліку визначалися за найменшою сумою місць у вікторинах та квесті Конкурсу.

zobrazhennya viber 2019 06 08 18 32 39 - Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Отже,за підсумками обласного онлайн-конкурсу рій «Месники» Городоцького ліцею № 1 Городоцької міської ради Хмельницької області посіли ІІІ місце.

22 - Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Переможці та призери Конкурсу в загальному заліку, нагороджені грамотами та дипломами Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації.

bwlmx okm0o - Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

А також хочеться відзначити, що  Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді 23 травня 2020 року проводився Всеукраїнський онлайн-конкурс «Відун», присвячений Дню Героїв України, у якому рій «Месники» брав участь та посів ІІ місце.

zobrazhennya viber 2020 07 01 13 25 25 1 976x1400 - Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Вітаємо наших учасників та бажаємо подальших перемог та досягнення нових висот у житті.

zobrazhennya viber 2019 06 08 18 38 09 - Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Хочеться відзначити, що цей рій 3 роки поспіль брав участь у районних змаганнях гри та посідав призові місця. Дякуємо усім учасникам команди, зокрема Бас Ренаті, Кішик Ілоні, Болотюху Дмитру, Рудніцькому Едварду, Буцькому Максиму, Явному Максиму, Загурській Анастасії, Коріньовській Аксенії, Драгусь Надії, Шимковій Ангеліні, Мазуровичу Владиславу за наполегливість, витримку, знання, спритність та дружбу.

zobrazhennya viber 2019 06 08 18 38 03 - Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

Щиро вдячні керівникам, які організовували, допомагали та підтримували дітей, зокрема Вірику Андрію Костянтиновичу – учителю Захисту Вітчизни та Коваленко Олені Василівні – класному керівнику.