Наша гордість

Знання у дії

29 листопада 2019 року відбулася VІІ обласна учнівська науково-практична конференція «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини» у які взяли участь 158 юних дослідників області та їхні педагоги-наставники, 10 науковців провідних вишів-партнерів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України.

Захід організовано та проведено відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

zobrazhennya viber 2019 12 02 15 29 401 - Знання у дії

Робота конференції розпочалася із урочистого відкриття у затишній залі Хмельницького торговельно-економічного коледжу КТНЕУ. Його відкрив Гончарук Григорій Макарович, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Заслужений працівник освіти України. З мудрими порадами та настановами до юних науковців також звернулися Гаєвська Марія Володимирівна, заступник директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, керівник Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України, Гребінська Світлана Іванівна,  директор Хмельницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, кандидат економічних наук.

zobrazhennya viber 2019 12 02 15 29 40 - Знання у дії

Після пленарного засідання учасники конференції продовжили свою роботу за тематичними напрямками:

•          «Вплив людини на клімат: дискурсивні проекції»;
  •          «Актуальні проблеми ефективного соціально-економічного розвитку України: теорія і практика»;
  •          «Сучасні погляди на реформування законодавства: здобутки, проблеми, нові рубежі»;
  •          «Українська мова серед інших слов’ян: етнологічні та граматичні параметри»;
  •          «Етнокультура Хмельниччини: локально-територіальні особливості».

Під час заходу юні дослідники презентували свої науково-дослідницькі роботи, проекти, розробки. Городоччину представляли юні науковці Городоцького ліцею№1: Шимкова Ангеліна Вікторівна, учениця 11-А класу (керівник Оцишена Оксана Петрівна) та Стець Ангеліна Юріївна, учениця 8-А класу (керівник Масна Марія Антонівна).

zobrazhennya viber 2019 12 02 15 29 40 - Знання у дії

Оцінювали виступи учасників – науковці Хмельницького національного університету, Хмельницького університету управління та права, Хмельницького торговельно-економічного коледжу КТНЕУ.

zobrazhennya viber 2019 12 02 15 29 39 - Знання у дії

За підсумками роботи конференції усі її учасники отримали дипломи за участь або кращий виступ. Наші дослідники – Шимкова Ангеліна та Стець Ангеліна були відзначені Дипломами за Кращі виступи, що свідчить про високий рівень підготовки учасників .

Участь у конференції стала для майбутніх науковців міцним підґрунтям у продовженні їх пошукової і дослідницької діяльності.

Дякуємо учням та керівникам Городоцького ліцею №1  за гарну роботу та бажаємо подальших успіхів у подорожі стежинами мудрості до вершин наукових знань і відкриттів!