Золота книга ліцею

Герега Олександр Володимирович

Герега Олександр Володимирович – засновник та голова ТОВ “Епіцентр К”, заслужений працівник сфери послуг України.

Народився 27 червня 1967 року, навчався в Городоцькій середній школі №1 Хмельницької області. Трудовий шлях розпочав у 1990 р. на посаді експедитора Городоцької міжрайбази, де працював до 1991 р. У 1991 р. переїхав до міста Києва і займався різними видами підприємницької діяльності. Все, за що брався молодий бізнесмен, успішно розвивалося і ставало кращим.  Створював робочі місця і забезпечував киян якісними та недорогими будівельними матеріалами.

Але бажання зробити вагоміший внесок у розвиток столиці та всієї країни не залишало талановитого підприємця, й у 2003 р. з’явився проект вдосконалення національного ринку товарів та послуг, який отримав назву “Епіцентр К”. Завдяки неабияким організаторським здібностям Олександра Володимировича Гереги, його цілеспрямованості у досягненні мети, а також ретельному вивченню світового досвіду, досконалому знанню національного ринку, асортименту та якості товарів та послуг втілилась у життя найпродуктивніша та найефективніша система продажів.

Початком стало відкриття в 2003 р. в м. Києві першого будівельно-господарського гіпермаркету, в якому обслуговування покупців проводилось на європейському рівні. Дотримуючись своєї місії – “Лідерство в технологіях та якості послуг – наш шлях до споживача”, компанія забезпечила впровадження в одному торговельному закладі комплексу пропозицій: коли в одному місці покупець може придбати все, що йому необхідно для ремонту та облаштування оселі.

Національна будівельно-господарська мережа “Епіцентр К” стрімко росте, і на сьогодні (12.12. 2011 р.) в Україні вже функціонують 33 гіпермаркети ( 27 в регіонах та 6 у столиці). Загальна торговельна площа мережі становить більше 500 000 квадратних метрів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button