Наші подорожі

Канікули – це пора відпочинку

Канікули – це пора відпочинку. Але для учнів нашої гімназії це не тільки пора для відпочинку та розваг, але й пора для пізнання чогось незвіданого та захоплюючого.

1 - Канікули – це пора відпочинку

Так учні 2(6) Б класу побували у  музеї цікавої науки «Евріка», що знаходиться у м.Хмельницькому.

3 - Канікули – це пора відпочинку

Тут є експозиція з анатомії, зала «Таємниці води», безліч різноманітних ілюзій та головоломок, дзеркальний та лазерний лабіринти, акустична кімната і багато іншого.

4 - Канікули – це пора відпочинку

А найголовніше – жоден не схований за вітриною.  Діти  змогли доторкнутися до кожного експоната, випробувати його, а, найголовніше відчути себе винахідником.

2 - Канікули – це пора відпочинку

Велика подяка працівникам музею, а саме – екскурсоводам, які цікаво розповідали дітям про кожен експонат, тим самим викликаючи у дітей цікавість та захоплення. Діти були під таким враженням, що обіцяли повернутися до музею ще раз.

5 - Канікули – це пора відпочинку