Головна , Наші подорожі , Краса Карпат, неписана краса
zobrazhennya viber 2021 06 10 12 03 418 620x330 - Краса Карпат, неписана краса

Краса Карпат, неписана краса

Саме красу Карпат мали змогу споглядати протягом чотирьох днів з 6-9 червня учні 9Б та 10А Гороцького ліцею 1.
Протягом цих днів вони відвідали багато мальовничих місць: пройшлися стежками Довбуша та підкорили Говерлу, побували на броварні у с.Микуличин та відвідали місцевий музей звичаєвої символіки Гуцульщини, де змогли перевтілитися у справжніх гуцулів, завдяки місцевому традиційному одязі.
Та незабутньою була подорож на джипах на полонину, де учні змогли ближче доторкнутися до краси Карпат, познайомитися із вівчарами та побачити процес сироваріння. Крім того, незабутнім став політ на зіплайні.
Організаторами поїздки стали класні керівники 9Б класу Сокальська Н.Б. та 10А класу Роженко Л.М.. Допомагала їм у цьому Зеленко Т.М..