Наші подорожі

«Ура – осінні канікули!», або як ми розворушили похмуру осінь

     Осінь 2017 не балувала теплими днями, нещадно віяла вітрами, сипала дощами, та й, взагалі, видалась похмурою та непогожою. Жодним чином це не вплинуло на настрій учнів 1(5)-Б, які з нетерпінням чекали на першу в їхньому гімназійному житті навчально-розважальну поїздку. Так  27 жовтня, напередодні канікул, школярі були особливо ретельні та чемні на уроках, бо знаходились в передчутті веселощів та неймовірних розваг.

      Хмельницький зустрів нас ремонтом дороги та заторами, але о 14.00 28 учнів 1(5)-Б класу, організовано, хоч і дуже шумно, зайняли свої місця в кінотеатрі «Мультиплекс», що в ТРЦ «Оазис».   Повнометражний прем’єрний показ мультфільму «Ми – монстри» сподобався  дітям і дорослим легкістю та  гумором, але в свою чергу звернув увагу на довічні людські цінності: любов до рідних, сім’ї, довіру, взаємодопомогу.

1 300x225 - «Ура – осінні канікули!», або як ми розворушили похмуру осінь

Короткий переїзд – та ми у центрі дитячої мрії – «Дитячій планеті». Тут можна знайти заняття для найвибагливішої дитини. Різноманітні батути, «тарзанка», роликові ковзани, смуга перешкод, а також різноманітні майстер-класи, караоке та багато іншого – зустріли нас та не залишили нікого нудьгувати. Смачні перекуси, солодощі та напої стали  гарним завершенням вечора.

2 1 179x300 - «Ура – осінні канікули!», або як ми розворушили похмуру осінь

Виснажені, але цілком і повністю задоволені, ще більш дружні і якісь набагато доросліші учні 1(5)-Б класу поверталися в рідний Городок з піснями та голосною музикою. Дякуємо усім, хто допомагав нам здійснити цю поїздку. Надіємось на подальшу співпрацю та інші не менш цікаві та веселі подорожі!

4 180x300 - «Ура – осінні канікули!», або як ми розворушили похмуру осінь

Класний керівник – Ярчак Л.К.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button