Головна , Наші подорожі , Весела подорож

Весела подорож

Як з нетерпінням чекали на канікули учні  2(6) Б класу, адже саме на канікулах було запланована поїздка до м.Хмельницького.

В призначений день учні вирушили веселитися та радіти канікулам. Спершу побували на перегляді прем’єри українського фільму «Сторожова застава» , який саме розрахований на дітей 10-16 років. Події в фільмівідбувалисмя у наш час, але головний герой потрапив на 1000 років назад у минуле і діти разом з ним переживали ,весилилися, , адже він потрапив до наших пращурів-слов ‘ян. А ще фільм був тим захоплюючим , що переглядали його у гарному залі кінотеатру «Мільтиплекс».

По завершині фільму, добре пообідавши, відправились, далі веселитися у «Joy Land».

А вже там відірвалися на повнустрибали на батутах, грали на автоматах, співали, танцювали, приймали участь у конкурсах, вигравали призи,проходили різні лабіринти . Одним словом навеселилися від душі і навіть, їхавши додому в дітей ще не вся енергія була витрачена.

Тож  вони вже з нетерпінням  чекаютьзнову канікули і придумають нові маршрути для для подорожування

Класний керівник – Сокальська Н.Б.