Ми відкрились і оновились (далі буде)

Усім привіт. Вибачте за мою наглість, але вирішив написати перше оголошення сам. Хочу Вам представити оновлений сайт Городоцької гімназії. В порівнянні зі старим сайтом змінилося все: починаючи хостингом і закінчуючи двигуном сайту. Під час розробки сайту я мав бажання багато про що написати, але часу на все пішло багато і велика кількість тексту просто загубилась в пам’яті.

Ви запитаєте для чого все це було зроблено? Все дуже просто. У мене було бажання зробити щось для тих, хто в свій час багато в чому допоміг і робив для мене. У цьому році виповняється 10 років як я закінчив гімназію. Ось до цієї дати я й вирішив приурочити дане оновлення, а точніше повну зміну. За цей час багато де в інтернеті розміщені мої сайти, а ось для гімназія я робив сайт 5 років тому і більше він не оновлювався функціонально і в плані дизайну.

Ви також можете допомогти сайту, як в матеріальному плані для оплати домену і хостингу, так і просто поділившись цікавим матеріалом сайту у соціальних мережах. Під кожним матеріалом знаходяться кнопки для цього. Ми повинні загальними зусиллями підносити і популяризувати сайт нашої Альма-матер Для того, щоб мати змогу платити за хостинг на сайті буде розміщена реклама Google Adsense. Вартість хостингу за 1 рік складає 102.36$ в рік.

Ось те, що ми мали останніх 5 років. Вирішив залишити скріншот для пам’яті.

www gimnazia1 com 218x1024 - Ми відкрились і оновились (далі буде)

Ну а зараз Ви можете оцінити те що вийшло у мене.

Основне, для чого я вирішив написати цей матеріал, так це показати нові можливості сайту. Цього разу для організації роботи сайту я вирішив використати двигун WordPress.

Для інформації WordPress є ідеальною платформою для публікації, орієнтованої на естетику, веб-стандарти, а також зручність використання. WordPress є безкоштовною системою.

Прошу звернути увагу на те, що сайт писав я після роботи і не завжди “в полном здравии”, тому можуть траплятись помилки. Я дуже прошу Вас повідомляти про це любим доступним шляхом. Під цим матеріалом в частині “МАТЕРІАЛ РОЗМІСТИВ КОРИСТУВАЧ” є координати в соціальних мережах.

Важлива інформація щодо захисту зображень від несанкціонованого повторного використання + демонстрація ще деяких можливостей.

Дякуючи розумним програмістам і доступності їх програмних кодів вдалось захистити Ваші фотографії від несанкціонованого копіювання. Тепер на фотках відключена права кнопка миші і перетягнути фото не має можливості.

На даний момент працюю з модулем ретрансляції новин, матеріалів в усі можливі соціальні мережі в автоматичному режимі. Це робиться для того, щоб Ви не пропустили основні події в гімназії. Усі посилання на офіційні представництва в соціальних мережах Ви можете побачити в самому верху і внизу сторінки.

На даний момент ми доступні тут:

app.net blogger.com facebook.com twitter.com flickr.com vk.com deviantART Delicious FriendFeed

Сьогодні (08/04/14) на сайті з’явився свій файловий менеджер. Тепер не потрібно шукати інші ресурси для зберігання документів, наказів і придумувати як їх прикрутити до сторінки. Для Вас, шановні користувачі, це оновлення дасть змогу завантажувати файли без очікування, реклам, смс, обмеження швидкості. А якщо Вам не потрібно чи Ви не маєте бажання качати файл, то просто натисніть на посилання “Переглянути” і дякуюючи підтримці docs google все відкриється в вікні браузера. Прошу оцінити нововведення тут https://gimnazia1.com/?p=2652.

Ага. Ще забув написати, що усі матеріали до цієї статті (тобто до 06/04/14) були скопійовані зі старого сайту. Під матеріалами є розділ “Матеріал розмістив користувач”, де стоїть моє прізвище. Хочу зазначити, що матеріали я тільки копіював, а всю попередню роботу над ними (оформлення, розміщення, набір) проводила Коваленко О.В.. Думаю надалі Ви будете ще багато зустрічати її публікацій.

06/07/15 Час йде і технологій сайтобудування не стоять на місці. Ось насилу дійшли руки до оптимізації і оновлення сайту до вимог сьогодення. І так, що ж було зроблено:

• оптимізовано php код деяких сторінок, були виявлені та ліквідовані помилки
  • оптимізовано відображення зображень при перегляді сайту через мобільний телефон чи планшет
  • підправлено код авторизації (раніше могли виникати помилки при авторизації)
  • при додаванні коментарів все поле виділене червоним доти, поки Ви не наберете мінімальної кількості символів. Це зроблено для захисту від СПАМу.
  • Youtube API 3.0
  • Facebook API 2.0
  • додано вікно “Прочитайте також”, у якому відображаються подібні новини тій, що Ви читаєте
  • тепер кожен розділ може мати свій колір оформлення. Для прикладу перейдіть в розділ “Для Вас, батьки
  • можна додавати чудові галереї (відео нижче)

І відразу для прикладу галереї хочу показати Вам, як тепер виглядає сайт при перегляді на мобільному пристрої.

При наявності вільного часу я буду додавати опис можливостей і оновлювати модулі. Про це все я буду писати тут.

2 коментарі(в)