Робота ліцею

Безпека понад усе !

В Городоцькому  ліцеї  №1 важливу роль приділяють охороні праці та безпеці життєдіяльності, як системі правових, соціально-економічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на збереження здоров’я і працездатності  усіх учасників освітнього процесу.

zobrazhennya viber 2021 05 06 12 28 16 1400x1050 - Безпека понад усе !
zobrazhennya viber 2021 05 06 12 28 31 1400x1050 - Безпека понад усе !

Головною метою системи з охорони праці, яка діє у ліцею є: створення на кожному робочому місці здорових та безпечних умов праці, забезпечення безпечної експлуатації обладнання, зменшення або повна нейтралізація дії шкідливих і небезпечних виробничих чинників на організм людини і, як наслідок, зниження виробничого травматизму і професійних захворювань, покращення профілактичної роботи щодо виробничого та побутового травматизму; забезпечення безпечного проведення освітнього процесу.

zobrazhennya viber 2021 05 06 12 30 40 - Безпека понад усе !

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці з 26 квітня по 30 квітня 2021 року у ліцеї №1 пройшов Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності під девізом: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».

zobrazhennya viber 2021 05 06 12 30 22 788x1400 - Безпека понад усе !

У рамках тижня відповідальною особою з питань ОП Н.А.Сірою та керівниками структурних підрозділів ОП була здійснена перевірка стану дотримання відповідних інструкцій, ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці, безпеки життєдіяльності з учнями, працівниками; наявність куточків з охорони праці та безпеки життєдіяльності, наявність планів евакуації на кожному поверсі.

zobrazhennya viber 2021 05 06 12 30 04 1050x1400 - Безпека понад усе !

26 квітня класними керівниками 5-11 класів був проведений тематичний відео-урок «Щоб мудрість не стала безумством» присвячений 35-ій річниці аварії на Чорнобильській АЕС .

З метою профілактики травматизму, привернення уваги  учнів до існуючих проблем у сфері охорони праці, популяризації превентивних методів запобігання нещасних випадків    членами учнівського самоврядування був проведений фото-флешмоб для учнів 5 – 11 кл. «Молодь за безпечну працю».

zobrazhennya viber 2021 05 06 12 29 20 1051x1400 - Безпека понад усе !

Велике значення  надається заходам з попередження травматизму серед учасників освітнього процесу. З  працівниками ліцею практичним психологом О.В. Гончар було організоване  проведення технології арт-терапії на тему: «Паніка ослаблює імунітет або як зняти стрес  в ситуаціях ризику». Учні  переглянули відеофільми, спрямовані на дотримання вимог охорони життя та здоров’я:  «Школа надання першої допомоги», «Безпека на дорозі – безпека життя», «Безпека у побуті» та виконували  малюнки на тему: «Безпека на роботі». Вчитель  основ здоров’я М.А.Масна спільно із вихованнями створила відеоролики на теми: «Правила безпечного перебування на вулиці», «Безпека в побуті».

Бібліотекарями Н.П.Панкевич та Л.В.Швець був організований перегляд онлайн- ілюстративно-художньої виставки на тему: «Подорож у світ безпеки».

Усі матеріали заходів, проведених у рамках Тижня охорони праці та безпеки життєдіяльності, висвітлені на сайті ліцею та в соціальних мережах.

Н.А.Сіра, відповідальна особа за стан ОП