Дитячі організації та об’єднанняКозацьке джерело

Конкурс пісні і строю

Уже склалася традиція щорічно проводити у гімназії конкурс  пісні і строю, присвячений Дню захисника України напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці. І цей навчальний рік не є винятком.

Для нас, українців, це свято християнське і національне, воно символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу.

На передодні свята, тринадцятого жовтня, наша організація «Козацьке джерело» поповниться новими членами – молодою козацькою зміною п’ятикласників, а наші курені у складі учнів 2(6)-3(7) класів показали усім на що вони здатні.

      На святі відбулася інавгурація  новообраного гетьмана гімназії , учня 4(8)-А класу, Олійника Олексія, який з гідністю склав присягу. Пообіцяв бути завжди вірним учнівському колективу, справедливо відстоювати інтереси всіх членів організації «Козацьке джерело», особистим прикладом надихати їх на перемоги у навчанні, суспільно-корисних справах, постійно піклуватись про збереження шкільних традицій та примножувати добру справу школи.

    А оцінювала вміння гімназійних козаків, козацька старшина у складі: директора гімназії – Станиці Світлани Василівни, вчителя фізичного виховання – Вірика Андрія Костянтиновича,  нашого президента гімназії – Бас Ренати.

За результатами конкурсів переможцями стали:

у номінації «Найкращий курінь»  – «Месники» 3(7)-В класу.

7V 300x199 - Конкурс пісні і строю

у номінації «Найкращий козак» – Харчова Богдана, учениця 3(7)-Б класу

7B 300x199 - Конкурс пісні і строю

у номінації «Найкращий курінний отаман» – Бігняк Назар, учень  3(7)-А класу.

7A 300x199 - Конкурс пісні і строю

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button