novyiy kollazh1 620x330 - День посмішки

День посмішки

6 жовтня у Городоцькій гімназії відбулося веселе та добре свято під назвою Всесвітній день посмішки, яке громадськість відзначає в першу п’ятницю жовтня. Придумав це унікальне свято американський художник Харві Белл, який проживав у США в минулому столітті.

І саме у цей день у школі панувала атмосфера щирої радості. Учнівське самоврядування на чолі з президентом Гімназійного парламенту – Бас Ренатою провели ряд цікавих акцій.

novyiy kollazh 300x300 - День посмішки

На передодні свята у школі було проведено години інформування «Чому потрібно посміхатися?» із елементом  невеличку тренінгової вправи.

З самого ранку у гімназії звучали акорди уже всім знайомих пісень про посмішку. Члени Гімназійного парламенту провели операцію «Веселі побажання», акцію «Гімназисте – посміхнись!» Окрасою цього дня стало «Фотоательє щирої посмішки», де усі охочі могли сфотографуватися з символічними реквізитами.

novyiy kollazh1 300x300 - День посмішки

По усіх закутках школи були розвішані жартівливі оголошення, частинку від яких кожен з учнів міг прихопити з собою.