День самоврядування 2017

Роль учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії – вимога часу. Безперечно, навички управління суспільством стануть надбанням людини. Вміння управляти – талант, який треба розвивати. Можливості зробити це в нас є.

У  Дні учнівського самоврядування взяли участь учні 9-11-х класів. Старшокласники  мали можливість спробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.

Весь навчальний процес школи в цей день проходив під чітким контролем дублерів адміністрації школи.  І для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Отже, «майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків.

Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в нашій пам’яті незабутні враження і спогади на все життя.

Педагог – організатор – Бас Л.П.