Учнівське самоврядування

День учнівського самоврядування

Роль учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії – вимога часу. Безперечно, навички управління суспільством стануть надбанням людини. Вміння управляти – талант, який треба розвивати. Можливості зробити це в нас є.

21 березня 2018 року у гімназії відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління – майбутнього нації.

На один день у школі відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний  колектив, а саме найстарші учні нашої школи, які проводили уроки у 5-11-х класах із різних предметів. Вони готувалися і хвилювалися. Робочий день виявився нелегким, але успішним.

Весь навчальний процес школи в цей день проходив під чітким контролем дублерів  адміністрації школи:  директор гімназії Бас Рената, учениця 5(9)А класу  та заступники директора : Коріньовська Аксенія ,учениця 5(9)А класу, Підлісна Наталія, учениця 7(11)А класу  та Кельбус Дарина, учениця 7(11)А класу .

DSC 0101 - День учнівського самоврядування

  І для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Отже, «майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків.

DSC 0046 - День учнівського самоврядування
Усі з великим нетерпінням чекали  цього дня та хвилювалися. Але, як потім з’ясувалося, хвилюватися було нічого. Учні 5-11 класів були задоволені. Уроки сподобалися, бо  все проходило цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.

DSC 0065 - День учнівського самоврядування

Учні ділилися враженнями, запитували один одного, розповідали про важкі і веселі моменти під час уроків. Вони ніби справжні вчителі радилися і робили висновки.

DSC 0056 - День учнівського самоврядування
Краще, ніж «учні-викладачі», про День самоврядування не розповість ніхто, крім них самих. Кожен мав можливість побачити і подумати про те, якою є професія вчителя. Ось що найбільше запам’яталося старшокласникам-вчителям про цей день:«День самоврядування подарував мені багато позитивних емоцій. Я зовсім неочікувала, що наші учні так серйозно віднесуться до уроків, вони вражали мене своїми знаннями. Також дуже приємним було і те, що вони з повагою ставились до нас,”вчителів”. Надіюсь, їм також все дуже сподобалось. Мені запам’ятається цей день на все життя.» Гаванюк Іванна, учениця 6(10)-Б класу

DSC 0052 - День учнівського самоврядування

Але всі страхи і труднощі подолано. Багато вражень, емоцій і гордості у кінці робочого дня у наших молодих вчителів. Це гарний досвід на майбутнє.

DSC 0040 - День учнівського самоврядування

Педагог-організатор – Бас Л.П.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button