Учнівське самоврядування

День учнівського самоврядування.

Самоврядування – один із головних принципів діяльності учнівської спільноти. Суть його полягає у реальній участі дітей в управлінні класу, школи. Досвід багатьох років доводить, що саме учнівське самоврядування – це не лише самостійне вирішення різноманітних питань, а й самостійне виконання, проведення, планування різноманітних заходів, відповідальність за яких несуть самі лідери – учні.. Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Ось чому головне завдання закладу освіти – знайти і підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті. Тому самоврядування школярів – необхідний компонент змісту сучасного виховання особи.

zobrazhennya viber 2019 10 16 12 20 12 - День учнівського самоврядування.

16 жовтня у Городоцькому ліцеї № 1 відбувся День шкільного самоврядування. До цього дня уся учнівська родина  старанно готувалася , продумували все до останньої дрібниці аби цей день  став цікавим для усіх членів шкільної родини. Як завжди у період підготовки до Дня учнівського самоврядування були розподілені доручення між усіма  лідерами, аби в День шкільного самоврядування, кожний знав чітко свою роль. Обов’язки директора ліцею № 1 виконувала  Моцна Марта, завучем з навчально-виховної роботи в цей день був  Бігняк Назарій, завучем з виховної роботи – Бас Рената та завучем з навчально-виховної роботи Коріньовська Аксенія .

zobrazhennya viber 2019 10 17 12 25 15 - День учнівського самоврядування.

Кращі учні 9-11 класів взяли обов’язки інших вчителів . Програма дня була насиченою та цікавою. Проводилися уроки, на яких, учні 9-11 класів, побували у ролі  учителів, класних керівників та адміністрації школи.

zobrazhennya viber 2019 10 16 12 21 10 - День учнівського самоврядування.

Виконуючи свої обов’язки, вони відчули  наскільки відповідальна та нелегка вчительська праця.

zobrazhennya viber 2019 10 16 12 21 59 - День учнівського самоврядування.

Впродовж усього дня адміністрація – учні відвідували уроки та контролювали навчально-виховний процес. Цей день приніс багато позитивних вражень та емоцій для учнів та учителів, адже кожен зміг проявити себе в улюбленій справі.

Педагог-організатор – Бас Л.П.

 

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button