Інавгурація президента учнівського самоврядування

Декілька років поспіль активно працює шкільне учнівське самоврядування Городоцького ліцею №1 на чолі з Президентом ліцею, куди входять найбільш творчі, ініціативні, здібні старшокласники, які є лідерами у своїх класних колективах.

zobrazhennya viber 2019 10 07 15 09 30 - Інавгурація президента учнівського самоврядування

Цього року у школі пройшли вибори президента учнівського самоврядування. Четверо кандидатів у президенти протягом двох тижнів ознайомлювали учнівську громаду із передвиборчими програмами, проводили агітаційні заходи. Опоненти мали змогу зустрітись на дебатах та представити шкільному товариству свої пропозиції щодо покращення роботи шкільного парламенту, а також поставити запитання один одному.

За результатами волевиявлення учнів 5-11 класів ліцею новообраним Президентом учнівського самоврядування стала Моцна Марта, учениця 10-А класу. Президент ліцею співпрацюватиме із такими міністерствами: освіти; внутрішніх справ та праці;культури, відпочинку та спорту; юстиції; та екології.

zobrazhennya viber 2019 10 07 15 10 32 - Інавгурація президента учнівського самоврядування

2 жовтня 2019 року відбулася урочиста інавгурація новообраного Президента учнівського самоврядування та представлення прем’єр -міністра,Бігняка Назарія, які надалі працюватимуть у творчому тандемі. На урочистій лінійці президент, поклавши руку на Статут школи, склав присягу. Директор ліцею №1,Світлана Василівна Станиця, привітала президента і прем’єр -міністра та вручила посвідчення новообраним лідерам учнівського самоврядування.

zobrazhennya viber 2019 10 07 15 11 09 - Інавгурація президента учнівського самоврядування

Разом з президентом працюватиме команда вірних помічників .Кожен з них посяде своє місце в шкільному парламенті і з гідністю відстоюватиме інтереси шкільної родини.

zobrazhennya viber 2019 10 07 15 12 36 - Інавгурація президента учнівського самоврядування

Педагог-організатор – Бас Л.П.