Учнівське самоврядування

«Міжнародний день толерантності»

   16-го листопада 1995 р. держави – члени ЮНЕСКО на 28-й сесії Генеральної конференції  одностайно прийняли «Декларацію принципів толерантності». Саме цей день проголосили Міжнародним днем толерантності.

     З нагоди Міжнародного Дня толерантності за ініціативою шкільного учнівського самоврядування та педагог-організатора Лісневської А.В. було організовано та проведено ряд заходів та акцій.

     У цей день гімназія перетворилася на справжню «Країну толерантності», у якій протягом цілого дня гімназисти обмінювались ввічливими словами, говорили один одному компліменти та дарували посмішки.

DSC 0043 300x200 - «Міжнародний день толерантності»

      На перервах діяла «Поштова скринька довіри», за допомогою якої учні могли написати слова вибачення та подяки один одному. Особливо сподобалася гімназистам акція «Дерево толерантності», на яке кожен бажаючий писав та приклеював гарні слова та побажання.

DSC 0045 300x200 - «Міжнародний день толерантності»

      Учні 3(7) класів мали можливість взяти участь у розважальній грі «Портрет друга». А також відбувся конкурс «Я можу бути ввічливим», який провели члени учнівського самоврядування Бринська Анастасія та Філонінко Анастасія. Окрасою свята стало «Полотно толерантності», яке було склеєне з малюнків учнів 1(5)-2(6) класів.

      Гімназисти мали змогу висвітлити свої думки у творі «Що значить бути толерантним?» Гімназійний парламент на чолі головного редактора Боднарчук Тетяни визначив переможця, яким став учень 1(5)-а класу Назарій Бігняк.

     Серед учнів 7(11) класів було проведене соціально-психологічне опитування «Наскільки я толерантна людина?», завдяки якому вони мали можливість дізнатись наскільки вони толерантні. В бібліотеці школи діяла виставка «Уроки толерантності», де всі охочі могли скористатися пізнавальною літературою і удосконалити свої знання.

     Ну і як же без короля етикету? На великій перерві було проведено бліц-опитування під назвою «Взірець етикету», участь у якому могли взяти всі бажаючі, проте переможцем став Стецюк Олександер учень 1(5)-а класу.

      Ідеї толерантності набувають все більшого визнання в сучасному світі, все більше країн активно запроваджують їх  у свою освіту, державно-суспільне життя, розглядають їх як найдієвіший засіб досягнення  взаєморозуміння,  взаємоповаги, злагоди між громадянами.

   Тож давайте будемо терплячими, дружніми та добрими людьми!

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button