Головна , Робота гімназії , Дитячі організації та об’єднання , Учнівське самоврядування , Прес-конференція із кандидатами у президенти Гімназійного парламенту

Прес-конференція із кандидатами у президенти Гімназійного парламенту

17 вересня відбулась прес-конференція із кандидатами у президенти Гімназійного парламенту, серед яких: Підлісна Наталія, Бац Андрій, Бойчук Андріана, Роженко Ольга. Всі вони по черзі розповідали про себе та свою кампанію. Після цього, вони відповідали на запитання членів Гімназійного парламенту та шкільної адміністрації. Найбільше членів Гімназійного парламенту цікавило чи справді кандидати виконуватимуть свою програму та чи усвідомлюють вони важливість цієї посади.

новый коллаж

Всі кандидати мали різні програми, але, все ж, деякі їхні пункти збігались, це обіцянки про впровадження нових свят та музику на перервах.