Різдвяні віншування у гімназії

Кажуть, українець співає цілий рік і цілий вік. Справді, якщо уявити все багатство українського фольклору, то стає зрозуміло: пісня – це душа нашого народу. У скарбниці народної творчості є найрізноманітніші пісні, а саме: веснянки, колискові, чумацькі, рекрутські, стрілецькі, весільні тощо.

Українська пісня – це хвала природі, і рідній землі, і життю.

З давніх-давен чарівні мелодії супроводжували різні обряди. Особливо яскравими серед обрядових пісень є колядки та щедрівки. Крім релігійної тематики, ці пісні возвеличують сили природи: сонце, місяць, дощ, вітер. Але найяскравіше в зимових піснях – це опис господаря, його родини та найщиріші побажання на наступний рік.

І тому, в нашій гімназії, за ініціативи президента Гімназійного парламенту – Бас  Ренати, був проведений фестиваль «Різдвяні віншування».

DSC 0026 - Різдвяні віншування у гімназії

У якому взяли участь учні 1(5) – 7 (11) класів. Гімназисти прославляли народження Христа; діти співали колядки  і різдвяні пісні ,віншували усіх присутніх на  щастя, на здоров’я, на добро та многая літа.

«Нехай новий рік,буде  кращий ,як торік!» – радісно вигукували колядники.

І ми щиро віримо: так обов’язково буде!

Педагог-організатор – Бас Л.П.