DSC 0004 620x330 - Традиційне українське частування

Традиційне українське частування

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.

DSC 0018 300x199 - Традиційне українське частування

Доброю традицією стало саме в цей день пригощати учнів та вчителів Городоцької гімназії. Силами учнівського самоврядування та педагогом – організатором було організовано українське частування.  Усі з радістю смакували канапками з салом і часником та запашним солодким узваром.

DSC 0004 - Традиційне українське частування

Пригощали усіх охочих – Президент гімназійного парламенту – Бас Рената,   прем’єр – міністр гімназійного парламенту – Коріньовська Аксенія, члени ГП : Бас Ольга  та Мельничук Аліна, допомагали їм учні 7(11)-Б класу.

DSC 0029 300x199 - Традиційне українське частування