Renata 620x330 - Вибори президента «Гімназійного парламенту»

Вибори президента «Гімназійного парламенту»

З 11–21 вересня 2017 року у нашій школі розпочалася підготовка до виборів та передвиборча кампанія кандидатів на посаду Президента учнівського самоврядування. За цей час кожен з кандидатів підготував свою власну програму, в якій була висвітлена інформація про свої наміри та побажання, які планують реалізувати, виконуючи обов’язки президента Гімназійного парламенту.

2 3 300x225 - Вибори президента «Гімназійного парламенту»

Передвиборча агітація проходила шляхом як особистого спілкування кандидатів з виборцями, так і з використанням та розміщенням рекламних плакатів про себе. А також складання плану роботи на період президентських перегонів.

1 3 300x225 - Вибори президента «Гімназійного парламенту»

Цієї п’ятниці, 22 вересня відбулися вибори. На яких кожен з виборців мав змогу проголосувати за найдостойнішого. В виборах Президента учнівського самоврядування взяли участь учні 1(5)–7(11) класів.

Із трьох кандидатів більшістю голосів було обрано президентом Бас Ренату, ученицю 5(9)–А класу. Вітаємо з перемогою!!!!