Оголошення

День Європи

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, який ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Україна – єдина держава не член ЄС, у якій на державному рівні відзначається День Європи . Щорічне відзначення згаданого заходу в нашій державі започатковано Указом Президента України від 19 квітня 2003 р. № 339, яким встановлено третю суботу травня датою святкування в Україні Дня Європи.

З нагоди цього свята  на центральній площі міста Городка відбувся захід, в якому взяли участь працівники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій та учні 6(10) Б класу Городоцької гімназії.

Під час заходу із вітальним словом виступив перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Зборовський. Під звуки Державного Гімну України та Гімну об’єднаної Європи було проведено урочисту церемонію підняття Державного прапора України та прапора Європейського Союзу,які мали за честь підняти учні Городоцької гімназії.

Відзначення Дня Європи в Україні − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. У цей день жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії усіх націй континенту.

 

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

x

Прочитайте також

Подорож замість випускного

Закінчення 9 класу та вручення свідоцтв про базову середню освіту, хоч невеличке, але свято. Ми ...