Євроклуб «Глобус»

Тиждень “Європа багатолика: єдина, близька, велика!”

З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури у школі пройшов тиждень “Європа багатолика: єдина, близька, велика!”.

Протягом 13 -17 травня були проведені такі заходи:

Виховна година  учнів 7- В класу “Мандруємо країнами Європи”, учні мали можливість пізнати багато цікавих речей про країни Європи. На уроці учні продемонстрували глибокі знання про традиції, звичаї, побут, історичне минуле народів Великої Британії, США, Австралії, Канади, Нової Зеландії.

DSC 0217 - Тиждень “Європа багатолика: єдина, близька, велика!” DSC 0226 - Тиждень “Європа багатолика: єдина, близька, велика!” DSC 0227 - Тиждень “Європа багатолика: єдина, близька, велика!” DSC 0228 - Тиждень “Європа багатолика: єдина, близька, велика!”

Година спілкування в 9 –А класі  «Європейська інтеграція – шляхи дружби та співпраці»;

DSC 0242 - Тиждень “Європа багатолика: єдина, близька, велика!” DSC 0248 - Тиждень “Європа багатолика: єдина, близька, велика!”

Виставка стінних газет про країни Європи “Парад країн Європи” (1-10 кл.);

DSC 0221 - Тиждень “Європа багатолика: єдина, близька, велика!”

Круглий стіл проведений учнями 10 –Б класу «Європейська книга: від давнини до сьогодення»;

DSC 0209 - Тиждень “Європа багатолика: єдина, близька, велика!” DSC 0203 - Тиждень “Європа багатолика: єдина, близька, велика!”

В 11 – Б класі 17 травня на інтегрованому уроці історії та інформатики відбувся захист учнівських проектів «Україна та Євросоюз» ;

DSC 0234 - Тиждень “Європа багатолика: єдина, близька, велика!” DSC 0231 - Тиждень “Європа багатолика: єдина, близька, велика!”

Також пройшов І конкурсу творчих робіт « Дотримання прав людини в Україні в контексті вступу України до ЄС».

18 травня в межах Днів кар’єри відбудеться  захист робіт ІІ етапу конкурсу в місті Хмельницький, організованих  Представництвом ЄС в Україні у якому  участь візьме учениця 10-Б класу Вовнянко Вероніка, що пройшла І етап.

Вчитель історії – Ющишина Н.В.