Атестація 2020

Наказ про створення атестаційної комісії у 2019-2020 навчальному році

Наказ

04  вересня  2019 року                                                                                      № 36

Про створення атестаційної комісії у

2019-2020 навчальному році

З метою активізації підвищення рівня професійної та загальної освіти педагогічних працівників, підвищення мотивації та якісної роботи та відповідальності за результатами навчання й виховання дітей, відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, згідно протоколу засідання педагогічної ради № 1 від 31.08.2017 року.

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такий склад атестаційної комісії:

1.Голова атестаційної комісії, директор ліцею Станиця С.В.

2.Заступник голови атестаційної комісії, заступник директора Оцишена О.П.

3.Секретар комісії, заступник директора Сіра Н.А.

4.Член атестаційної комісії Мазій А.І. – заступник директора з НВР.

5.Член атестаційної комісії Марчак О.С. – голова профспілки

6.Член атестаційної комісії  Масна М.А.– член природничої кафедри;

7.Член атестаційної комісії Ющишина Н.В..– зав кафедри суспільно-економічних дисциплін;

8.Член атестаційної комісії Роженко Л.М. – зав кафедри фізико-математичного циклу;

9.Член атестаційної комісії Гура І.М. – практичний психолог.

1. Член атестаційної комісії Денисюк Т.В.. – зав.кафедри іноземної філології;

11.Член атестаційної комісії Цибуленко Л.В. – зав.кафедри української  філології та зарубіжної літератури;

1. Член атестаційної комісії Сокальська Н.Б. – зав.кафедри прикладного мистецтва та фізичного виховання;
  2. Атестаційній комісії забезпечити атестацію педагогічних кадрів відповідно до вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України.
  3. Заступнику директора Оцишеній О.П. до 20.10.2019 року скласти графік проходження педагогічними працівниками атестації у 2020 році.
  4. Атестаційній комісії, заступникам директора ліцею, головам МО всебічно вивчити досвід роботи вчителів, які атестуються.

5.Голові методичної ради ліцею  Оцишеній О.П.:

1. Організувати творчі звіти вчителів, які атестуються.
  2. Скласти технологічну картку вивчення творчої діяльності вчителів, які атестуються.
  3. Розробити критерії оцінювання роботи вчителям під час атестації.
  4. Скласти список учителів, які за планом атестуються у наступному році до 13.04.2020року.
  5. 6. Організувати систематичне проведення в ліцеї звітів учителів протягом навчального року, узагальнити ці матеріали наказом по школі, розглянути їх на засіданнях методичних рад та педагогічної ради у січні 2020року.

Директор ліцею№1                                     С. Станиця