Головна , Робота ліцею , Методична робота , Атестація педагогічних працівників , Графік роботи атестаційної комісії Городоцької гімназії на 2017-2018 н. р.
97789208 512x330 - Графік  роботи атестаційної комісії  Городоцької гімназії на 2017-2018 н. р.

Графік роботи атестаційної комісії Городоцької гімназії на 2017-2018 н. р.

Графік

роботи атестаційної комісії

Городоцької гімназії на 2017-2018 н. р.

№з/пЗаходиТермін виконанняВідповідальний
1Ознайомлення з Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників України.До 18.09.2017р.Голова атеста-ційної  комісії СтаницяС.В.

Оцишена О.П.

2Підготовка наказу про проведення атестації в школі. Ознайомлення з графіком і планом проведення атестації.До 09.10.2017р.Оцишена О.П.
3Оформлення куточка з питання атестації у методичному кабінетіДо 13.10.2017р.Оцишена О.П.
4Інформаційна підтримка вчителів, які атестуються за тематичними запитами.Жовтень- березеньОцишена О.П.

Члени атестаційної комісії

5Вивчення роботи вчителів, які атестуються.Жовтень-березеньЧлени атестаційної комісії
6Узагальнення матеріалів з досвіду роботи вчителів, написання характеристик вчителів.До 01.03.2018р.Оцишена О.П.
7Анкетування батьків, учнів, колег щодо оцінки професійної діяльності вчителів, які атестуються.Лютий-березеньЧлени атестаційної комісії
8Ознайомлення з характеристикою кожного вчителя, який атестується, співбесіда з ним, оцінювання його роботи педагогічним колективом.До 26.02.2018р.Керівники МО,

члени атестаційної комісії

9Засідання атестаційної комісії.22.03.2017р.Оцишена О.П.
10Підведення підсумків атестації, видання наказу про результати атестації, ознайомлення з ним педколективу, вчителів.До 28.03.2018р.Голова атестаційної комісії

Станиця С.В.

Оцишена О.П.

Директор гімназії                                       С.Станиця

до наказу № 73 від 12.10.2017р.

Вчителі, що атестуються у 2017-2018 н.р.

№з/пВчительПредмети, які викладаєКатегоріяПроблема над якою працює вчитель
1Бредняк Валентина ЙосипівнаУкраїнська мова та літератураВища категорія, вчитель-методист

Використання на уроках української мови та літератури інтерактивних методів
2Моря Діна СтепанівнаХіміяВища категорія, вчитель-методист

Використання методів експериментального дослідження.

3Денисюк Тетяна ВіталіївнаАнглійська та французька мовиВища категорія, старший вчитель

Використання інноваційних технологій на уроках іноземної мови
4Хоптова Ірина СтаніславівнаФізична культураспеціалістВиховання індивідуальних морально-вольових і психологічних якостей особистості на уроках фізичної культури.