Атестація педагогічних працівників

АТЕСТАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ У 2017-2018 Н.Р.

Атестація педагогів – це комплексне оцінювання рівня кваліфікації, педагогічної компетентності, професіоналізму, продуктивної діяльності й результативності в роботі. Але атестація – це і свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості вчителя.

Атестаційна робота у школі сприяє вдосконаленню форми і структури методичної роботи, підвищенню її ефективності. Педагог повинен бути компетентним і професійно підготовленим фахівцем, який впроваджує у навчально-виховний процес інноваційні системи, новітні інформаційні технології. У нашому закладі атестація є чинником професійного зростання педпрацівників. Цьому сприяла низка заходів, у тому числі різноманітність форм методичної роботи, спрямованої на виявлення, вивчення, пропаганду та поширення педагогічного досвіду через проведення відкритих занять, масових заходів, а також виступи на педагогічних радах, семінарах, проведення майстер – класів, творчих звітів. Проводились наради з питань атестації, хід атестації обговорювався на засіданнях методичної та педагогічної рад.

1 1 - АТЕСТАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ У 2017-2018 Н.Р.

Протягом міжатестаційного періоду атестаційною комісією вивчалася педагогічна діяльність працівників, які атестуються шляхом відвідування занять, вивчення рівня досягнень вихованців у обласних та всеукраїнських заходах, ознайомлення з документацією щодо виконання педагогічним працівником своїх посадових обов`язків, його участь у фахових конкурсах, пов’язаних з організацією навчально-виховної роботи, а також у різноманітних заходах, спрямованих на підвищення педагогічної компетентності.

У березні ми мали нагоду пишатися вагомими результати атестації своїх колег. Їх троє:

  • Моря Д.С., вчитель хімії;
  • Бредняк В.Й., вчитель української мови та літератури;
  • Денисюк Т.В., вчитель англійської та французької мов;

2 1 - АТЕСТАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ У 2017-2018 Н.Р.

Творчій праці, людським якостям кожного можна було б присвятити окремі педради. Всі вони – надзвичайно працездатні, мають найвищий професіоналізм і незгасаюче почуття нового. Педагогічний колектив вітає своїх колег, бажає творчого натхнення та подальших досягнень!

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button