МАН

16 грудня 2015 року відбувся перший етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Городоцької гімназії Малої академії наук України.

17 юних науковців Городоцької гімназії представили роботи у 5 секціях 6 відділень: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, мовознавства, історії, філософії та суспільствознавства, фізики і астрономії, хімії та біології, екології та аграрних наук.

Найбільше науково-дослідницьких робіт представлено у відділенні історії, мовознавства, літературознавства та мистецтвознавства, фізики та астрономії.

13 юних науковців вибороли право брати участь у другому етапі конкурсу-захисту: Царук О., Підлісна Н., Боднарчук Т.,Дубова В., Павлючик О., Слободян І., Мазій О., Дідора Д., Бодяк Б., Білик І., Яцейко К.

aaaa 300x180 - Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів –членів Городоцької гімназії Малої академії наук України

Цікаві дослідження, що ґрунтуються на місцевому матеріалі, проведені манівцями у секціях «Історичне краєзнавство», «Українська мова», «Фольклористика», «Фізики та астрономії», «Хімії та біології».

Члени журі відмітили інтерес юних дослідників до історичного минулого нашого краю та до екологічного стану території району.

Вітаємо переможців шкільного етапу конкурсу-захисту та керівників наукових робіт!

Бажаємо удачі, успіхів та перемог учасникам районного та обласного етапу конкурсу!

Заступник директора з НВР – Оцишена О.П.