МАН

Лише осмислені знання приносять плоди

      30 листопада юні науковці Хмельниччини зібралися на V обласну учнівську науково-практичну конференцію «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини», яка відбулася на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Мова йде про школярів краю, які є членами Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України. Цього разу на конференції юні подільські науковці вивчали перспективи розвитку сучасної науки і презентували власні дослідження в різних галуззях знань. Долучилися до цього свята науки і двоє  учнів-членів шкільних наукових товариств Городоцької гімназії  міської філії МАН .

 На урочистому відкритті конференції учасники змогли познайомитися з історією та традиціями Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Вітальним словом звернувся до школярів та гостей конференції голова організаційного комітету Фасоля Олег Іванович, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, який побажав усім учасникам успіхів та перемог.

      Та далі було  цікавіше, так як розпочалися захисти робіт у секціях. Честь міста та своєї школи захищали юні дослідники Городоцької гімназії  Татарчук Ірина (9 клас, наймолодша учасниця!), Дубова Вікторія (11 клас) , які презентували свої роботи у різних секціях: «Література нового століття: процес трансформації та наступність традицій» та «»Актуальні питання біології та медицини шляхи їх вирішення: український вимір».  Учні Городоцької гімназії : Татарчук Ірина, учениця 9-А класу та Дубова Вікторія, учениця 11-А класу разом із заступником директора з навчально-виховної роботи Оцишеною О.П. стали активними учасниками конференції. Татарчук Ірина доповідала про “Розвиток сучасної української літератури”, а Дубова Вікторія  – про  “Санітарний стан водопостачання та водойм Городоцького району».

      Конкуренція була високою, оскільки кожна секція нараховувала 25-30 осіб. Проте гімназисти  не злякалися перешкод та впевнено захистили свої роботи. Журі високо оцінило дослідження городоцьких  науковців і   були нагороджені дипломами  «За кращий виступ».

24172679 537232076627997 1069371590 n - Лише осмислені знання приносять плоди

      Конференція стала доброю можливістю презентувати результати власних досліджень, обговорити їх, почути критичні зауваження та обмінятися науковою інформацією з іншими учасниками. Юні дослідники  отримали цінний досвід, який знадобиться їм при наступних дослідженнях та відкриттях.

24282026 537232236627981 1929373655 n 225x300 - Лише осмислені знання приносять плоди

       Бажаємо успіху всім, хто робить перші кроки у науку. Не бійтеся експериментувати, впевнено йдіть до своєї мети!

Оцишена О.П.,заступник директора з навчально-виховної роботи

 

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button