Головна , Робота гімназії , Методична робота , МАН , «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини».

«Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини».

Керівник МАН Оцишена Оксана Петрівна та учні Городоцької гімназії Бас Ольга Олександрівна та Дідора Діана Андріївна 24 листопада 2015 року були учасниками ІІІ обласної учнівської науково-практичної конференції «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини».

Бас Ольга у секції «Комунікативні засоби професійного і культурного спілкування (науковий блок: українська мова, українська література)» представляла роботу «Розвиток писемності. Найдавніші рукописні книги Київської Русі», керівник Оцишена О.П. .

PLapiHUAWOU

Дідора Діана у секції «Екологія, здоров’я і суспільство: проблеми, науковий пошук та рішення (науковий блок: біологія людини, валеологія, медицина) представляла роботу «Правильний режим дня- дорога до успіху», керівник            Масна М.А.

ovIbw4Sr60M

Учасники представили свої матеріали у формі презентації конкурсного проекту. Після виступів на секційному засіданні Бас Ользі та Дідорі Діані було вручено дипломи.