МАН

Підсумки роботи у МАН 2016 – 2017 н.р.

Дипломом третього ступеня був нагороджений учень 8 кл. Якимишин Владислав за перемогу у заочному Всеукраїнському конкурсі дослідницьких робіт для учнів 6-8 кл. у номінації «Альтернативна енергетика» (вч. Коваленко О.В.)

У номінації «Історія України і державотворення» дипломом ІІ ступеня нагороджена Роженко О., учениця 10 кл. (вч. Максімова Ж.В.)

Учениця 7 кл. Вишневська В. здобула ІІ місце у районному конкурсі «Майбутнє лісу у твоїх руках» (вч. Оцишена О.П., Бредняк В.Й.)

За творчу роботу з англійської мови учні:

• 7кл. Вишневська В. – І місце в області (вч. Коберніцька Г.С.);
  • 6 кл. Бігняк Н. – І місце в області (вч. Мацькова Л.М.);
  • 10 кл. Вербановський А. – І місце в області (вч. Мацькова Л.М.);
  • 11 кл. Гончаренко А. – І місце в області (вч. Мацькова Л.М.)

Участь в обласній конференції із науковими роботами МАН:

• 9 кл. Дідора Д. (вч. Масна М.А.)
  • 9 кл. Бас О. (вч. Оцишена О.П.)
  • 10 кл. Дубова В. (вч. Роженко Л.М.)

Також хочеться відзначити вчителів, які займалися у МАН, готували дітей та представили роботи на районний та обласний етапи захистуробіт. Це : Коберніцька Г.С., Павонська О.О., Сокальська Н.Б., Новікова О.Г., Коваленко О.В., Гонтар Р.Д.