Головна , Робота ліцею , Методична робота , МАН , Шкільний  етап конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН
zobrazhennya viber 2019 12 09 12 29 04 620x330 - Шкільний  етап конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Шкільний  етап конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Педагоги та учні ліцею №1 регулярно беруть участь у загальнодержавному науково-громадському проекті МАН (Мала академія наук України), спрямованому на пошук, підтримку, сприймання творчому розвитку обдарованих, здібних до наукової роботи школярів.

zobrazhennya viber 2019 12 09 12 27 10 - Шкільний  етап конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН

5 грудня 2019 року відбувся шкільний  етап конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Працюючи над науково-дослідницькою роботою в МАН, учні вчаться працювати з науковою літературою, набувають навичок критичного відбору й аналізу необхідної інформації, виконують наукову, дослідницьку, експериментальну роботу. Таким чином, учень розвивається як дослідник, а в подальшому і як науковець.

zobrazhennya viber 2019 12 09 12 29 04 - Шкільний  етап конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Основними завданнями шкільного конкурсу МАН було виявлення та підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально та творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції,  виховання самостійності, наполегливості, вміння формувати та відстоювати власну думку.

zobrazhennya viber 2019 12 09 12 29 54 - Шкільний  етап конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН

В проведені шкільного  конкурсу  брало участь понад  7 учнів.

zobrazhennya viber 2019 12 09 12 27 11 - Шкільний  етап конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Найкращі роботи виявилися у  всіх 7 учнів, вони направляються  на районний  конкурс-захист МАН.

zobrazhennya viber 2019 12 09 12 28 26 - Шкільний  етап конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Учні логічно та послідовно захищали свої роботи, розгорнуто давали відповіді на запитання вчителів та учнів за темами своїх робіт, та провели цікаві дослідження, результати яких є актуальними та можуть бути використанні під час  у навчальних закладах.

zobrazhennya viber 2019 12 09 12 30 51 - Шкільний  етап конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Роботи є результатом уважного та прискіпливого ставлення авторів до вивчення наукових матеріалів та характеризуються вміннями логічно, послідовно та  аргументовано викладати матеріал та робити висновки.