Головна , Робота гімназії , Методична робота , МАН , Статут науково – гімназійного товариства “Ерудит”

Статут науково – гімназійного товариства “Ерудит”

Статут
науково – гімназійного товариства «Ерудит»

1. Загальні положення.
1.1. Науково гімназійне товариство – творче формування учнів та педагогів гімназії, що бажають поглиблювати та вдосконалювати свої знання в області природничих та гуманітарних наук, розвивати свій інтелект, набувати вмінь та навичок дослідницької, пошукової, експериментальної діяльності під керівництвом педагогів, вчених та інших спеціалістів.
1.2. Основні завдання НГТ:
– розвиток інтересу учнів до дослідницької, пошукової, експериментальної роботи;
– формування наукових поглядів, формування вмінь і навичок робота з науковою літературою;

2. Структура, зміст і форми організації і діяльності НГТ.
2.1. Основою НГТ є сектори по профілях гімназії, в яких створюються секції, лабораторії, групи, керівниками яких є викладачі, вчені та інші спеціаліст
2.2. Найвищим органом НГТ є конференція, яка проводиться раз на рік.
2.3. Керівництво роботою НІ Т між конференціями здійснює наукова рада

Матеріал розмістив користувач: Косташ Сергій