Оголошення
Головна , Робота гімназії , Методична робота , Тиждень хімії у Городоцькій гімназії

Тиждень хімії у Городоцькій гімназії

Природничі науки – це науки для розумних, допитливих та креативних, а завдання кожного вчителя, який сьогодні працює у школі – це забезпечити високу якість освіти шляхом впровадження нових методів, технологій, методичного забезпечення, формування в учнів інтересу до предмету та підсилення підготовки їх до занять, адже хімія – наука, що розкриває таємниці розмаїтого і загадкового навколишнього світу.

«Як без хімії прожити – важко навіть уявити», саме такий вислів став девізом тижня хімії у Городоцькій гімназії, який відбувся з 20 по 24 листопада 2017 р.

Мета якого підвищити інтерес до вивчення предмету, викликати позитивні емоції, підвести до самостійних висновків і узагальнень, збагатити кругозір та інтелект учнів додатковими знаннями.

Тиждень розпочався конкурсом на найкращий кросворд  на хімічну тематику. В цьому конкурсі приймали участь учні 4(8)–6(10) класів. Було важко обрати переможця, тому що кросворди виявилися цікавими та змістовними, а кожен учень підійшов до складання кросворду творчо та креативно. Всі учні, які складали кросворд отримали високі бали.

 

Для учнів 3(7)–4(8) класів відбувся конкурс «Складання хімічних загадок та казок». Свої думки та враження про хімічну науку мали змогу висловити учні 3(7)-х у взявши участь у конкурсі «Мої перші враження про уроки хімії».

Для учнів 1(5)-А класу, у кабінеті хімії відбувся відкритий урок «Цікава хімія», на якому учні мали змогу помандрувати цікавим і фантастичним світом хімії. Перетворити воду на молоко та вино, отримати дим з води, познайомитися з чарівним хімічним Джином, і отримати справжню бутафорську кров.

Для підбиття підсумку  тижня хімії  учнями Городоцької гімназії було складена стін газета під назвою «Хімія може все!».

Діти брали активну участь у всіх заходах і тому цей тиждень приніс їм багато цікавого та пізнавального, сприяв розвитку позитивних емоцій та формуванню інтересу до хімічної науки, стимулював творчу активність учнів.

 

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

x

Прочитайте також

Вітаємо

Вітаємо команду гімназії з перемогою у районному фестивалі ДЮП. Бажаємо подальших перемог!!!!!!