Головна , Робота ліцею , Навчальна робота , “Мово українська, мово солов’їна”
zobrazhennya viber 2019 11 16 20 34 02 620x330 - "Мово українська, мово солов'їна"

“Мово українська, мово солов’їна”

13 листопада у 6-В класі була проведена інтелектуальна гра-конкурс знавців украінськоі мови “Мово українська, мово солов’їна” (до Дня української писемності та мови). Учні продемонстрували своі знання та вміння з української мови та навички роботи в групах. У грі брали участь дві команди: команда “Мовознавці” (дівчатка) і команда “Словограй” (хлопчики).

zobrazhennya viber 2019 11 16 20 34 02 - "Мово українська, мово солов'їна"

А оцінювало відповіді команд вельмишановне компетентне журі: Оцишена Оксана Петрівна, Заблуда Любов Павлівна та Коберніцька Галинаи Сергіївна. Команди представлялися девізом, а далі конкурси: “Візитівка”, “Мовне асорті”, ” Граматичний турнір”, “Редактор”, ” Вгадай фразеологізм’, “Словникар”, ” Скажи без затримки”, “Відгадайко”, ” І чужого навчайтесь, й свого не цурайтесь…” , “Склади прислів’я”, “Цікавий наголос”, ” Домашнє завдання”(для капітанів).

zobrazhennya viber 2019 11 16 20 33 27 - "Мово українська, мово солов'їна"

У грі перемогла дружба. Діти ще раз переконалися у тому, що українська мова – це безмежний океан. Вона мелодійна, як пісня солов’я, прекрасна і барвиста, наче дощова веселка.Не можна ходити по рідній землі, не зачаровуючись виплеканою у віках рідною мовою.

zobrazhennya viber 2019 11 16 20 33 03 - "Мово українська, мово солов'їна"

Підготувала Оцишена О. П.